ACAR PVC GERİ DÖNÜŞÜM

Acar Pvc Geri Dönüşüm

Fevzi Çakmak Mahallesi 10590 Sokak No:10 Karatay, Konya
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Acar Pvc Geri Dönüşüm
Mehmet Acar
Fevzi Çakmak Mahallesi 10590 Sokak No:10
Karatay , Konya
İş Alanları

inşaat firmaları

Acar Pvc Geri Dönüşüm Konyada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Acar Pvc Geri Dönüşüm Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Vizyonumuz:
Toplumsal sorumluluk ve çsafha bilinciyle hareket eden, yenilikçi ve rekabet gücünü en üst ölçüde tutmak. Müşterilerimizin atıklar mevzusundaki bütün gereksinimlerine teknolojideki gelişmeleri hızlı ve faal bir halde takip ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak şekilde cevap vermek. Müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri devamlı ve bariz bir halde çoğaltmak alan kişi odaklı yaklaşımı, idare mükemmelliği ile harika  bir hizmet firması olmaktır.
 
Misyonumuz:
Konyada değerlerimizden ödün vermeden bütün imkanlarımızı seferber ederek, sürekli gelişen, kar eden ve gösterimi doğrultusunda ilerleyen, güvenilir ve başarılı bir firma olmak. 
Geri dönüşümü olası olan atıkların geri kazanımını sağlayarak çevreye, organik yaşfakat ve ülke ekonomisine katkıda bulunan sektöründe önder kuruluş olmak. Akülerin geri kazanımı mevzusundaki etkinlik alanımızı yaygınlaştırarak etkinliğimizi devamlı çoğaltmak. Firmalar ve mahalli yönetimlerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini aşarak karşılamak, yüksek standartlı, kaliteli hizmetimizle alan kişi memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 4/5

    Tesekurler

  • 4/5

    Tesekurler

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00