AGOORA MEYHANESİ

Agoora Meyhanesi

Çankaya/kavaklıdere Merkez, Ankara
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

Meyhane

Agoora Meyhanesi Ankarada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Agoora Meyhanesi Hakkında

ALİ KEMAL SANCAKTAR (DOLANDIRICIDIR)

SAHTEKARIN TEKİDİR

SAKIN GÜVENİP İŞ YAPMAYIN

Misyon
Ankarada gelen misafirlerimizi güler yüzlü bir servis eşliğinde birbirinden leziz yemeklerimizden tattırmak ve en iyi şekilde ağırlayarak onlara evlerindeki rahatlığı ve konforu taktim etmek. Yapmış olduğumuz etkinliklerde unutulmaz anlar yaşatmaktır.

Vizyon
Ankarada her vakit kaliteli, sağlıklı ve leziz yemekler sunabilmek için gerekli olan bütün ürünlerin özenli tarzı ve bu ürünlerin kaliteli, sağlıklı ve leziz yemekleri gıda mühendisimiz ile beraber sağlıklı ve hijyenik ortamların hazırlanarak yemeklerin üretilmesini sağlamaktır.

Gelişen restaurantçılık ve servis alanında modernizasyona ahenk sağlamak. En üstün kaliteyi sunmak için her zaman kendimizi yenilemek. Doğru ve dürüst ilkelerle çalışan bir ekiple iyi bir işletme kurmak. Mutlak alan kişi memnuniyeti sağlamak. Yenilikçi ve yaratıcı olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00