Akx Office

İiki Telli Organize Sanayi Bölgesi Başakşehir, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Akx Office
Özgür Toklu
İiki Telli Organize Sanayi Bölgesi
Başakşehir , İstanbul
İş Alanları

Mobilyacılar

Akx Office İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Akx Office Hakkında

KONFERANS KOLTUK ile ilgili görsel sonucu 

  • Misyon ve vizyon

    İstanbulda daha yaşanılabilir bir dünya akx oficcenin ana misyonudur. imalat edilen koltukların kullanılabilir bir ürün olarak sunulmasında bünyesinde bulunan ve istanbulda bir ilk olan test laboratuvarında birçok ince kalite politikaları ve test işlemleri uygulamaktadır.

  • İlkeler ve değerler

    Mümkün olduğunca fazla sivil toplum faaliyetlerine katılarak “sosyal dayanışma oluşturmak”, İleri teknoloji cihazlarına en kısa sürede sahip olarak “gelişimci bir yapı kazanmak”, Zaman ve enerjiden maksimum fayda sağlanılarak “maliyet bilinci oluşturmak”, Dürüst ve güvenilir bir çalışma anlayışı ile mümkün olduğunca “şeffaf olmak”, Talep edilen ürünlerin eksiksiz olarak üretilmesi ile “tam müşteri memnuniyeti”.

  • Felsefemiz

    AKX OFİCCE, bir türkiye markası olma yolunda hızlı ve sağlam adımlarla ilerlemektedir. Aynı zaman sosyal dayanışma faaliyetleri doğrudan ve dolaylı yollardan katılarak sadece ticari alanda değil sosyal alanda da üzerine düşen sorumluluğun daima yerine getirme amacındadır..

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00