AYDIN DEKORASYON

Aydın Dekorasyon

Tekirdağ Merkez, Tekirdağ
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Aydın Dekorasyon
Enes Aydın
İş Alanları

dekorasyon hizmeti

Aydın Dekorasyon Tekirdağ Dekorasyon Sektörü İle Yıllardır Hizmet Vermekteyiz.

Aydın Dekorasyon Hakkında

 

Vizyon

Aydın Dekorasyon, tekirdağ ve türkiyede kalitesine güvenilen, saygın ve lider bir dekorasyon şirketi olmayı,  satış ve satış sonrası süreçlerde siz değerli saygın müşteri memnuniyetini sağlayarak samimi, güvenilir, profesyonel bir dekorasyon,boya,badana,alçı,hizmeti sunmayı, gelişime açık kimliğiyle kendisini sürekli yenileyerek üretim kalitesini yükseltmeyi vizyon olarak kabul eder. Yalnızca ülkemizin en iyisi olmak değil sunduğu hizmet kalitesiyle uluslararası alanda da  lider olmayı hedefler.

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

Misyon

Aydın Dekorasyon faaliyetlerini doğal çevrenin, işçi sağlığı ve güvenliğinin şartsız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi ilkelerini kabul eder. Etkin insan kaynakları politikaları geliştirip sonuç odaklı, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmayı misyon haline getirmiştir.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00