BY DEM EĞİTİM KURUMLARI BAHRİ YILDIZBAŞ KOLEJİ

By Dem Eğitim Kurumları Bahri Yıldızbaş Koleji

Çankaya/ankara Çankaya, Ankara
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
By Dem Eğitim Kurumları Bahri Yıldızbaş Koleji
Bahri Yıldızbaş
Çankaya/ankara
Çankaya , Ankara
By Dem Eğitim Kurumları Ankarada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

By Dem Eğitim Kurumları Bahri Yıldızbaş Koleji Hakkında

bydem koleji ile ilgili görsel sonucu

By Dem Eğitim Misyonu

By Dem Eğitim, ankara'nın ilk okulöncesi kurumlarından biri olmanın gururu ile okulöncesi eğitimine aynı başarı ve azim ile devam etmektedir.
    
 By Dem Eğitim'nda
, öğrenciler, bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak edinirler. çocuklar, özdisiplini ve benlik hürmetsı gelişmiş, toplumda fert olarak yer aldığının ayrımında olan, paylaşımcı, kendini anlatım edebilen, mesuliyet sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, töre ve göreneklerimize karşı duyarlı, doğayı korumuş olan ve Mustafa Kemal Atatürk prensip ve devrimlerine bağlı bireyler olmak üzere eğitim alırlar.
 
Kurumumuzda açık kapı politikası izlenmektedir; başta velilerimiz olmak üzere isteyen hepimiz, yuva ve anaokulumuzu ziyaret edebilir. By Dem Eğitim olarak, ailelerimizin katılımını gönülden desteklemekte, onlara kendilerini çocuk eğitimi ve gelişimiyle ilgili konularda geliştirebilecekleri, öğretmenlerimizle birlikte çocuklarının eğitimiyle alakalı sorumlulukları paylaşabilecekleri ve sınıflarında çocuklarıyla beraber vakit geçirebilecekleri bir ortam sunmaktayız.
 
By Dem Eğitim, okulöncesi eğitimde yeni gelişimleri takip ederken, ancak çocuklarımıza değil yetişkinlere de günümüz toplumsal ve eğitim koşullarına müsait bilgi vererek, her açıdan ülkemizin en iyi ve diğer benzer kurumlara liderlik edebilecek okullarından biri olmayı hedef edinmiştir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00