DAF WELDİNG MAKİNA

Daf Welding Makina

İstanbul Okmeydanı Merkez, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Daf Welding Makina
Damla
İstanbul Okmeydanı
Merkez , İstanbul
İş Alanları

MAKİNA

Daf Welding Makina İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Daf Welding Makina Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Vizyonumuz
kaynak imalat meydana getiren şirketlerın üretim kapasitesini ve hızını artıracak yenilikçi kaynak otomasyon sistemlerini, projelerini ve makinelerini üretmek ve müşteri ihtiyaçlarına odaklı, üretimi kendine prensip edinmiş, devamlı geliştirme temeline dayalı öncü firma olmaktır.”
 
Misyonumuz
kaynak imalat sektöründe felsefemiz müşteri memnuniyetli üretim ve devamlı geliştirme temeline dayanmaktadır. Esas üretim alanımız olan kaynak otomasyon sistemlerine toz altı/mig/mag/tig kaynak sistemleri akuple ederek özel amaçlı kullanılan makineler üretmekteyiz. üretmekte olduğumuz makineler de devamlı ar&ge çalışmalarıyla yenilikler yaparak yüksek kalite standartlarında makina imalatı yapmaktayız. Satış öncesi müşterinin taleplerini yerinde, eksiksiz ve zamanında tespit eden firmamız satış sonrası da müşterimizi sadece bırakmayıp deneyimli kadrosu sayesinde montaj, yedek parça ve sorunlara en kısa müddette müdahale ederek alan kişi memnuniyetini ön planda tutmaktır.”

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00