DEĞER NAKLİYAT

Değer Nakliyat

İstanbul/ümraniye/ataşehir Semdinli, Hakkari
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Değer Nakliyat
İstanbul/ümraniye/ataşehir
Semdinli , Hakkari
Değer Nakliyat İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Değer Nakliyat Hakkında

nakliyat ile ilgili görsel sonucu

Değer Nakliyat sektöründe yıldızı sürekli şekilde parlayan Değer Nakliyat, evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlerinizde size sorunsuz şekilde hizmet verebilmek için bu sektöre adım atmışdır.Ev taşıma ve ofis taşıma olmak üzere bir çok nakliye alanında sorun olduğunu farkeden firmamız, size sorunsuz şekilde hizmet sunak için kurulmuşdur.İnsanlar artık nakliye sektöründe çaresiz hale getirilmişdir.

Biz bu algıyı yıkmak için bu sektöre girdik ve zamanla yaptığımız kaliteli işlerle insanların kalbinde taht kurduk. Biliyoruz ki iyi yapılan her işin ve emeğin bir ödülü olur. Bizimde ödülümüzü halkımız verdi.Nakliye sektöründe başta İstanbul TÜRKİYE ve İSTANBUL olmak üzere tüm illerimizde zirveye oturduk. Dündaroğlu nakliyat şirketi, ofis ve ev taşıma işlerinizde organizeli iş yapar.

Taşıma gününden önce ekspertiz ev veya iş yerinizi inceler.Sizlerle anlaşma yapılan şartlara uyarak sözleşmede belirtilen gün ve saatte adreste olur.Taşıma günü ambalaj malzemesi, uygun boyutta aracı, yeterli elemanı ve binanıza kuralabilen taşıma asansörüyle adresinizde olur.Tedbiri elden bırakmayan firmamız uzman ve profesyonel kadrolarla devamlı işinizin takibini yapar.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00