DEMİRKESEN PEN

Demirkesen Pen

İzmir Karabağlar karabaglar, İzmir
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Demirkesen Pen
Habibe Demirkesen
İzmir Karabağlar
karabaglar , İzmir
İş Alanları

PVC Pencere

Demirkesen Pen İzmirde Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Demirkesen Pen Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Demirkesen Pen pencere, kapı ve panjur sistemleri 250’ye varan üretici bayisi ve 550’yi aşan satış noktası ile İzmirin her noktasında tüketicinin kolayca markasına ulaşmasını sağlamaktadır. Kurumsal kimliğine müsait ayrım edilir showroom yapısı, bayilerinin güler yüzlü ve kaliteli hizmeti, sadece satış odaklı değil, satış sonrası hizmetlerinde de başarılı yapısı demirkesenin rakiplerinden ayıran en önemli yönlerinden sadece birkaçıdır.

Demirkesen Pen pencere, kapı ve panjur sistemleri, kurulduğu ilk yıldan itibaren tüm serilerin ve bu serileri gerçekleştiren profillerin üretiminde uluslarası standartlara, en, ral ve tse normlarına titizlikle uymakta ve bunun yanı sıra gerek üretim öncesi, gerekse üretim ve satış sonrası tüm organizasyonlarını kalite standartlarına müsait olarak gerçekleştirmekte, aldığı sayısız nitelik belgesiyle nitelik konusundaki gücünü de kanıtlamaktadır.

Ticari işletmelerin varoluş nedeni her ne kadar kar elde ederek yaşamlarını sürdürmek olsa da, bu amacı gerçekleştirirken bir taraftan da kıymet yaratarak, içinde bulunmuş olduğu sektör ve faaliyet alanı olan ülkenin gelişimi için katkı sağlayan, mevcudiyet sebebi olan müşterilerinin memnuniyeti için bazı temel kıymet ve prensiplerden ödün vermeyen firmalar kalıcı olacaktır. Demirkesen olarak bizlerin de temel inancı ve amacı budur.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00