DOĞAN LOJİSTİK İNŞAAT

Doğan Lojistik İnşaat

Emin Anter Caddesi No/80/a Mugla Bodrum Merkez, İzmir
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Doğan Lojistik İnşaat
Doğan Öztürk
Emin Anter Caddesi No/80/a Mugla Bodrum
Merkez , İzmir
İş Alanları

inşaat firmaları

Doğan Lojistik İnşaat Yıllardır Hizmet Vermekteyiz.

Doğan Lojistik İnşaat Hakkında

konstrüksiyon ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz
 
Doğan Lojistik İnşaat  kurulduğu günden bu yana hayata geçirdiği projeler ve kazanmış olduğu tecrübeler ile yurt içi ve yurt haricinde edinmiş olduğu emin ve istikrarlı yapısından taviz vermeden; haiz olduğu başarılı portföyünü geliştirerek; ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla; müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap verebilecek özellikte, sağlam temeller üzerine oturmuş bir büyümeyi sağlamaktır.
 
Vizyonumuz
    
İzmir,Konya,Bodrumda, harika alan kişi memnuniyeti ilkesi ile çelik konstrüksiyon alanında kaliteli ürünler kullanarak, hizmetlerin en az maliyet ve en çok yarar ile sunulması ve fayda sunumu neticesinde müşteri memnuniyetlerini arttırarak sektörün devleri içinde yer almak.

Türkiyeye gelen lojistik inşaat olarak, müşteri memnuniyeti, alan kişi istekleri, alan kişi bütçesi, kısacası alan kişi odaklı çalışmayı kendisine prensip edinmiştir.  
 
     Her projesine ilk günkü heyecanıyla başlamış olan, ekip ruhuna sahip ekibimiz, yüksek kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler sunmakta, satın alan memnuniyetini en efsunk kazancı saymaktadır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00