DOĞUŞ PARKE

Doğuş Parke

Aydın / Merkez Merkez, Aydın
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Doğuş Parke
Burak
Aydın / Merkez
Merkez , Aydın
İş Alanları

Parke Laminant Döşeme

Doğuş Parke Aydında Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Doğuş Parke Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Misyon
Gayemiz, edindiğimiz malumat ve birikimi uzman kadromuzun desteği ile kaliteli ve yenilikçi ürünler üreterek mekanlarınıza taşımak ve ömür konforunuzu arttırmaktır. Hepimiz, mekanlarınızı ve sevdiklerinizi olumsuz dış koşullardan korumak için yoğun bir şekilde çalışmakta, teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Sistemlerimizin imalatı, montajı ve bakımı son aşama rahat olduğu için tüm ürünlerimiz, ihtiyaçlarınızı en yüksek düzeyde karşılayacak şekilde maksimum alan kişi memnuniyeti sağlamak amacı ile üretilmektedir.

Vizyon
Amacımız, yapıların inşasında enerjiyi bereketli kullanabilmek için bütün müşterilerimize yardımcı olmaktır. Bu sebeple ürünlerimizin tümü yüksek izolasyon sağlar, uzun ömürlüdür ve azca bakım gerektirmektedir. Bizim ürünlerimiz, doğmuşın formunu bozmamak için minimum ekolojik iz bırakacak şekilde en az enerji kullanarak ve geri dönüştürülebilir yapı ile üretilmektedir.

Amacımız
Hedefimiz, farklı tasarımlarımız ile mekanlarınızın daha da güzelleşmesine ve mimarinizde kendi tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olmaktır. ürünlerimiz, beklentilerinizi karşılayacak şekilde dünyaya gelenın renklerini bünyesinde bulunduran geniş renk yelpazesi, naturel dokulu ve benzeri olmayan yüzey kalitesiyle zamandan bağımsız bir kurmacama sahiptir.

çalışanlamış olurımız ve müşterilerimiz 
Biz, çalışanlarımız ve tüm müşterilerimiz ile açık, dürüst ve samimi bir çalışma ortamı yaratmaktayız. Böylece uzun soluklu iş birliktelikleri yaratarak çalışan ve alan kişi memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktayız. Nitelik, güvenlik, çsafha ve insana örutubet vererek ekip ruhu ile çalışmaktayız.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00