Duman Hafriyat

Manisa/soma Soma, Manisa
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Duman Hafriyat
Mehmete Emin Duman
Manisa/soma
Soma , Manisa
İş Alanları

Kum Çakıl Hafriyat

Duman Hafriyat Manisada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Duman Hafriyat Hakkında

hafriyat ile ilgili görsel sonucu
Misyonumuz
En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, ortaklar ve çalışanlamış olurın memnuniyetini sağlamış, onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Bir şirketin kuruluş kültürü kurumun kendisi için seçtiği, aynı zamanda öbürlerinden değişiklaşmasını elde eden özellikleri ile oluşur.

Duman hafriyat olarak bizler bu farklılaşmayı çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize, mal ve hizmet sağlayıcılarımıza, çevreye, topluma verdiğimiz laflar ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz.

Vizyonumuz
Yüzyılın hafriyat teknolojilerine haiz güçlü altyapı, iş deneyimi ve makine parkı ile insanların ve kurumların güven duyarak taleplerinin karşılandığı merkez olmak ve çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek hizmet etmeyi vizyon edindik

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00