Egeçınar Group 0532 745 75 94

Aydın/didim didim, Aydın
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Egeçınar Group 0532 745 75 94
Erdal Mataracı
Aydın/didim
didim , Aydın
İş Alanları

emlak ofisi

Egeçınar Group Yıllardır Aydın Didimde Hizmet Vermektedir.

Egeçınar Group 0532 745 75 94 Hakkında

 

gayrimenkul ile ilgili görsel sonucu

  HAKKIMIZDA 

Gayrimenkul sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan EGE ÇINAR GROUP   2000  yılında anahtar teslimi konut restarosyonu ,projelendirme ve taahhüt işleri ile inşaat sektöründeki faliyetine başlamıştır.

Ege çınar group u sektörde farklı kılan en önemli özelliği araştırma ve yeniliğe açık bir şirket kültürüne sahip olmasıdır.Ele aldığı her proje de detaylı hesaplamalar yapan, zemin etüdleri ve yoğun analizler yaparak sağlam, estetikden taviz vermedenakılda kalıcı konutlar üretmektedir.

 

    MİSYON VE VİZYONUMUZ

Ege Çınar Group olarak;sürekli değişen ve yenilenen inşaat sektöründe teknolojik bilgi birikimimiz güçlü sermaye yapımız modern mimari anlayışımız deneyimli kadromuzla birlikte nitelikli projelere imza atmak temel prensibimizdir.ürettiğimiz her işte planlama, organizasyon ve proje aşamasına maksimum özeni göstermekte.

Farklıyız demeden fark yaratan, değere değer katan faydanın maksimum ticari kaygının minimum da olduğu ve seçmesini bilenlerin tercih edeceği yapıları inşa eden bir marka olmak.

Yenilikçi ve çağdaş mimari yaklaşımımızla yanlız bugün için değil , yıllar sonra da güven ve konforu yaşatabilecek modern sağlam ve kaliteli yaşam alanları üretmektir.

 

MÜŞTERİ POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini belirleyerek onlara değer katacak bir yaşam alanları üretmek ,satış ve satış sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti, odaklı,güvenilir, kolay erişebilirlik ve kaliteli hizmet üretmektir.

ANAHTAR KELİMELERİMİZ

  • didimde zeytinlik alım satımı
  • didimde fıstık arsası alım satımı
  • didimde arazi alım satımı
  • didimde tarla arazi alım satımı
  • didimde en iyi emlak ofisi
  • didimde villa alım satımı
  • didimde satılık inşaatlar
  • didimde uygun anahtar teslim daireler

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00