EKSPO İSTANBUL FUARCILIK LTD ŞTİ

Ekspo İstanbul Fuarcılık Ltd Şti

Merkez, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Mesaj Gönder
Ekspo İstanbul Fuarcılık Ltd Şti
Alpaslan Akyüz
İş Alanları

Ajanslar

Ekspo İstanbul Fuarcılık Ltd Şti 25 Yıldır Fuar Sektöründe Hizmet Vermketeyiz.

Ekspo İstanbul Fuarcılık Ltd Şti Hakkında

fuar organizasyonu ile ilgili görsel sonucufuar organizasyonu ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz

* 24 YILLIK FUAR TECRÜBELERİMİZLE EKSPO İSTANBUL FUARCILIK LTD. ŞTİ.'NDE, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANA ÇIKARIP FARKLI VE DAHA KALİTELİ FUAR, SERGİ, KONGRE, AKTİVİTELER İLE TÜRKİYE' DE; ÜRETİM VE İSTİHDAM YARATMAK. * Bölge illerinin; sanayi, eğitim, kültür, sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmak ve etkinlikler düzenlemek. - Bölge insanlarının; birlik ve dayanışmasını güçlendirmek. - Bölgenin turizm, kültür, folklor, tarih ve sanatını canlı tutmak ve bu konularla ilgili panel, seminer, kongre ve etkinlikler düzenlemek. - Bölgenin bilim ve teknoloji projeleri ile yenilikçi endüstri oluşumunu geliştirmek. - Yerli ve yabancı sivil toplum kuruluşları ile ilişkileri geliştirmek. * EKSPO İSTANBUL FİRMASI OLARAK, YURT DIŞINDA FUARLARA KATILIM VE TANITIM FAALİYETLERİNDE BULUNMAK.

ŞARKÜTERİ FESTİVALİMİZE BEKLERİZ

14 - 17 MART 2019 SIRKECI TREN GARI - ISTANBUL ----------------------------------------------- Festival kapsamı: TÜRK USULÜ DOĞAL, ORGANİK ve KATKISIZ Ürünler; PEYNIR, ZEYTİN, ZEYTİNYAĞI, BAL, TEREYAĞ, SALAM, SUCUK, PASTIRMA, REÇEL, TURŞU, SALÇA, BAHARAT, HELVA, MANTI, SARIMSAK, PESTİL, KÖME, KURUYEMİŞ, ÇAY, KAHVE, ET ve SÜT ÜRÜNLERİ, SOĞUK MEZE, HAZIR YİYECEK ve İÇECEKLER ----------------------------------------------- İletişim: Alpaslan Akyüz www.expoistanbul.com.tr info@expoistanbul.com.tr Tel: 05322090599

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    HARİKA ÇALIŞMA

    Alpaslan Akyüz
    Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. 14 - 17 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenecek Şarküteri Festivalimize bekleriz. Selam ve saygılarımla.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00