ENDÜSTRİ OTOMASYON

Endüstri Otomasyon

Merkez, Şanlıurfa
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Endüstri Otomasyon
Hasan Tekin
İş Alanları

MAKİNA

Endüstri Otomasyon 2015 Yılında Şanlıurfada Kuruldu Ve %100 Yerli Firma Ünvanına Sahiptir.şanlıurfamızın Büyüyen Sanayisine Cevap Vermek Amacı İle Kuruldu.faaliyet Alanlarımız Makina Elektrik, Elektronik,otomasyon,yazılım,cnc ,uzak Erişim.vb Alanlarda Uyg

Endüstri Otomasyon Hakkında

Uzun yıllar sektörde hizmet vermiş olmanın güveni kendi şirketimizi kurarak çalışma hayatımıza devam ediyoruz. Konusunda deneyimli, uzman kadromuz ile müşterilerimize satış ve servis hizmeti veriyoruz. Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek kendimizi geliştiriyoruz. Her geçen gün ürün ağımızı genişleterek hizmet kalitemizi dahada ileriye taşımaktayız. 

Makina ve ekipmanları konusunda sürekli yenilenen ve büyüyen bir şirket olarak piyasadaki yerimizi koruyarak sizlere hezmet sunmaktayız.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00