EREĞLİ AK ENERJİ

Ereğli Ak Enerji

Zonguldak/ereğli Eregli, Zonguldak
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Ereğli Ak Enerji
Şaban Tarun
Zonguldak/ereğli
Eregli , Zonguldak
İş Alanları

Fatura Ödeme Merkezleri

Ereğli Ak Enerji Zonguldakta Yıllardır Hizmet Vermekteyiz.

Ereğli Ak Enerji Hakkında

Vizyonumuz

Zonguldakta yüksek teknolojik hedefleri olan ve ülkesine karşı sorumluluk taşıyan güvenli, başarılı, alan kişi memnuniyetini ön planda tutan, milli ve uluslararası alanda ayırtedilebilir bir marka yaratmaktır.

Misyonumuz 

Ereğlide bilişim teknolojilerinde son teknolojiyi kullanarak satın alan ihtiyaçlarına nazaran hızlı, uygun maliyetli ve emin çözümler sunmak.öğrenim ve danışmanlık sektöründe devamlı tercih edilen kuruluş olmak.

Bununla beraber  türkiye'nin ekonomisine ivme kazanmıştırrmak ismina ihracat saysıcaklıknı çoğaltmak hedeflerimizdendir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00