Ersan Taksi Durağı

Manisa Turgutlu Turgutlu, Manisa
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Ersan Taksi Durağı
Mahmet Karabulut
Manisa Turgutlu
Turgutlu , Manisa
İş Alanları

Taksici

Ersan Taksi Durağı Manisada Yıllardır Taksi Hizmeti Vermektedir.

Ersan Taksi Durağı Hakkında

ERSAN TAKSİ DURAĞI her zaman temiz ve bakımlı araçları ile 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimiz hizmet vermektedir. lüks araçlık organizasyonu ile hizmet veren taksi sektörümüz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla, misafir olarak gördüğümüz yolcularımızın güvenli, hızlı ve rahat yolculuk yapabilmesi için gerekli hassasiyeti göstermektedir. 

Ersan Taksiye ile ulaşan tüm çağrılara, en kısa sürede ulaşmayı temel ilke edinmiş manisa acil taksi siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir.

Sizin Gözünüzle Biz

Müşteri Memnuniyeti100%

Tüm müşterilerimiz taksi durağımızdan çok memnun.

Güvenilirlik97%

manisanın en güvenilir taksi durağıyız.

Manisa Şehir Bilgisi100%

Deneyimli kadromuzla istediğiniz yere en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Manisanın yaşamının vazgeçilmez öğelerinden biri hiç kuşkusuz ticaari taksilerdir. Bu alanda optimum hizmet vermek, müşteriyi güleryüzlü karşılamak, zamana karşı yolcularımıza olabildiğince yakın araçlarımızı yönlendirerek, 0-3 yaş arası araçlarımızla konforu ve güveni tesis etmek en temel hakkımızdır. Bu alanda manisa acil taksi durağı uzman deneyimli ve her türlü belge ve bilgiye sahip araçlarımızla manisa halkına hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00