EYLÜL ETİKET

Eylül Etiket

İstanbul/güngören Güngören, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Eylül Etiket
Ahmet Bozyazı
İstanbul/güngören
Güngören , İstanbul
İş Alanları

tekstil ürünleri

Eylül Etiket İstanbulda Yıllardır Uzman Kadromuz İle Hizmet Vermekteyiz.

Eylül Etiket Hakkında

 

MİSYONUMUZ

Değerli müşterilerimiz; Tüm ekibimizle ve çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimizin bizim için çok özel olduğunu aşılayarak tüm ticari ahlak ve etik kurallarını öğretmekle kendimizi yükümlü biliyoruz.

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı 24 saat hizmetten rahatsız olmayacağımızı hatırlatarak işimizin bizim için ne kadar ciddi bir konu olduğunu bildiğimizi müşterilerimize anlatmaya çalışmaktayız. Vefalı ve dost müşteri ortamı oluşturmak için şunu çok iyi biliyoruz ki müşterimiz verdiği parada sonuna kadar memnun olacak bir hizmet ve kalite almalı, gönlü en iyisini aldığına ( tasarım, dizayn, kalite ve trend) inanmalı.

Kurumuna mal sattığımızda ve içeri girdiğimizde bizim hiçbir hal ve davranışımızdan rahatsız olmamalı. Sizlere şunu taahüt ediyoruz; Hiçbir zaman etik ve ahlak dışı bir tavır ve davranışta bizleri karşınızda bulmayacaksınız. Emeğimize, alın terimize esnafca değer bulduğumuz müddetçe emirlerinize amedeyiz. Bizim için çok şey ifade ediyorsunuz…

VİZYONUMUZ

Sektöre hizmete başladığımız tüm yıllar boyunca hiç değişmedi ve yolumuza aynı hedefle devam edeceğiz. Hedefimiz şu ki; Tekstil yan ürünleri tabirine tam uygun bir firma olabilmek maksadı ile tüm yan ürünlerde gerek imalat ve gerekse ithalat şekliyle tekstil firmalarının A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir platform oluşturmaktır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00