EZBERA TEKSTİL

Ezbera Tekstil

Güngören, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Ezbera Tekstil
Doğan Ulus
İş Alanları

tekstil ürünleri

Ezbera Tekstil İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Ezbera Tekstil Hakkında

Ezbera Hakkında

Değerli EZBERA TEKSTİL AİLESİ 

Değişen, dönüşen dünyayı evinize getiren EZBERA.TEKSTIL ailesi olarak yeni bir başlangıç yapıyoruz. Öncü rolümüzü bilerek, halkımıza saygılı, ilkeli tavrımızla yeni projeler yapmaya devam edeceğiz. Amacımız siz dostlarımızın gereksinimlerini hızla karşılarken, iletişim kanallarını açık tutup, güçlendirmek, birlikte karar alarak ortak akılla hareket etmektir. E-ticaret sadece bir alışveriş ortamı değildir. Teknolojinin sağladığı bu olanak, bize çok yönlü dil kurma şansı vermekte; günlük yaşamın tüm renklerini paylaşmamıza zemin hazırlamaktadır. EZBERA TEKSTİL. olarak yeni dönemde, bunu bilerek yolumuza devam edeceğiz. Sanal olmayacağız... Tersine yaşamınızı kolaylaştıran, bir tıkla ulaşacağınız hakiki insanlar bulacaksınız karşınızda. Sizin bir komşunuz, akrabanız olmak için çaba harcayacağız.çünkü EZBERA TEKSTİL ailesi olarak sizin için var olacağız..

EZBERA TEKSTİL . Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.

Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer kazandıran örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Harika

  • 5/5

    Harika

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00