FM TENTE VE CAM SİSTEMLERİ

Fm Tente Ve Cam Sistemleri

Başakşehir/beylikdüzü Merkez, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Fm Tente Ve Cam Sistemleri
M.ali İşbilir
Başakşehir/beylikdüzü
Merkez , İstanbul
İş Alanları

Tente

Fm Tente Ve Cam Sistemleri İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Fm Tente Ve Cam Sistemleri Hakkında

Responsive

Tente Sistemleri 

Pergola Tente, Özel bir gergi sistemi ile çalışan ve her türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir. Uzun ömürlü olan ve her türlü mekana uyum sağlayabilen bir yapıdadır.

Güneş ışınlarından, toz, yağmur ve rüzgâr gibi her türlü dış etkenlerden en iyi şekilde korunabilmenize yardımcı olan Pergola Tente; cafe ve restoranların dış mekanlarını, konutların bahçe ve teraslarını her mevsim rahatlıkla kullanmanızı sağlar. Özellikle güneş ışınları ya da yağmur gibi insanları rahatsız ederek kötü yönde etkilemektedir. Fakat bu tür dış etkilere karşı bulunduğunuz ortamda korunmak istiyorsanız en iyi çözüm yollarının arasında ise tentenin kullanılması olacaktır

Responsive

Cam Sistemleri

Cam balkon sistemleri, temelde camların alüminyum raylar içerisinde hareket ederek, balkonun uygun köşelerine, tüm camların katlanarak açılması temeline dayanmaktadır.

Cam sistemleri bugün işletmeler başta olmak üzere hemen her yerin ihtiyacı olan sistemlerdir. Cam Sistemleri yılım her vaktinde, birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Bu durum karşısında siz de cam sistem çeşitlerinden herhangi bir tanesini tercih etmek isterseniz, sizlere sunduğumuz cam sistemlerini mutlaka incelemelisiniz.

 

Responsive

Perde Sistemleri

Zip perde diğer adıyla fermuarlı perde motorlu perde sistemidir. Stor perde gibi özel kumaşlarla donatılmıştır. Bunda ki amaç rüzgar ve yağış gibi zorlu ortam koşullarında direnç ve dayanıklılık görmektedir.

Zip perde evlerde, iş yerlerinde ve mekanlarda kullanılan klasik tipteki perdelerin yerini almaya çalışan bir perde türüdür. Bu perdeler kaliteli kumaşlardan üretilir, kumandalı ve otomatik sistemle çalıştırılırlar. Mekanlara kaliteli bir görünüm katar.

Zip Perde temelde gölgeleme işlevini görme üzere hizmet veren bir perde sistemidir. Bu perdeler ince iki ray üzerinde hareket ederler ve pratik şekilde açılıp kapanabilirler. Yazları güneş ışığının büyük kısmının içeri girmesini engelleyen zip perde sistemleri, kış aylarında da ev içerisindeki ısıyı tutabilmek ad

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00