Gazianpet Plastik Geri Dönüşüm

Sanayi Mahallesi Küsget Sanayi Sitesi B Blok 43 Nolu Cadde No:7 No:14 Şehitkamil / Gaziantep Sehitkamil, Gaziantep
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Gazianpet Plastik Geri Dönüşüm
Harun Beyazoğlu
Sanayi Mahallesi Küsget Sanayi Sitesi B Blok 43 Nolu Cadde No:7 No:14 Şehitkamil / Gaziantep
Sehitkamil , Gaziantep
İş Alanları

temizlik işleri

Gazianpet Plastik Geri Dönüşüm Gaziantepte Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Gazianpet Plastik Geri Dönüşüm Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Vizyonumuz:
Toplumsal sorumluluk ve safha bilinciyle hareket eden, yenilikçi ve rekabet gücünü en üst ölçüde tutmak. Müşterilerimizin atıklar mevzusundaki bütün gereksinimlerine teknolojideki gelişmeleri hızlı ve faal bir halde takip ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak şekilde cevap vermek. Müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri devamlı ve bariz bir halde çoğaltmak alan kişi odaklı yaklaşımı, idare mükemmelliği ile harika  bir hizmet firması olmaktır.
Plastik polyester pp olan malzemelerin geri kazanımında yer alan firmamızda pet / preform /kavanoz preform / levha / fim / altfolyo / polyester takoz / yeşi ambalaj çemberleri adıyla adlandırılan malzemelerin alımı ile geri dönüşüme fazlasıyla katkıda bulunan firmamızla güvenli saglam yapı ile ticaretinizde kolay gelsin  
Misyonumuz:
Gaziantepte değerlerimizden ödün vermeden bütün imkanlarımızı seferber ederek, sürekli gelişen, kar eden ve gösterimi doğrultusunda ilerleyen, güvenilir ve başarılı bir firma olmak. 
.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00