Gök Kardeşler Otel

Şanlıurfa Eyyübiye Eyyübiye, Şanlıurfa
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Gök Kardeşler Otel
Serhat Gök
Şanlıurfa Eyyübiye
Eyyübiye , Şanlıurfa
İş Alanları

Oteller

Gök Kardeşler Otel Şanlıurfada En Uygun Otel,gök Kardeşler Otel Şanlıurfa Merkezde En Uygun Otel,gök Kardeşler Otel Şanlıurfa Merkezde 7 24 Otel,gök Kardeşler Otel Şanlıurfada 7 24 Otel,gök Kardeşler Otel Şanlıurfa Eyyübiyede Otel,gök Kardeşler Otel Şanlı

Gök Kardeşler Otel Hakkında

VİZYONUMUZ

GÖK KARDEŞLER OTEL olarak Sürekli gelişme ve iyileştirme politikaları uygulayarak, sektörde önemli bir marka olmak, Şanlıurfanın en gözde otelleri arasında yer almak, Ülkemizin tanıtım ve gelişmesine destek olan bir işletme olmak.

 

MİSYONUMUZ

Çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir..

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00