GOLD YAPI PREFABRİK

Gold Yapı Prefabrik

Antalya Alanya Alanya, Antalya
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Gold Yapı Prefabrik
İbrahim Genç
Antalya Alanya
Alanya , Antalya
İş Alanları

Prefabrik

Gold Yapı Prefabrik Antalyada Yıllardır Hizmet Sunmaktadır

Gold Yapı Prefabrik Hakkında

GOLD YAPI PREFABRİK

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

Mükemmel müşteri memnuniyeti ilkesi ile prefabrik alanında kaliteli ürünler kullanarak, hizmetlerin minimum maliyet ve maksimum fayda ile sunulması ve fayda sunumu neticesinde müşteri memnuniyetlerini arttırarak sektörün devleri arasında yer almak.

Vizyon

Antalyada modern teknolojisinden yararlanarak yarının modüler yaşam alanlarını üretenGOLD YAPI PREFABRİK, sadece çağının değil; gelecek yüzyılların da ihtiyaçlarını ön görmektedir. Bu doğrultuda, geleceğin dünyasındaki kullanım amaçlarını, iklimi, doğal ve kültürel talepleri incelemektedir. Elde ettiği veriler ışığında da gerçek yaşamın, gerçek ihtiyaçlarına uygun tasarım yaklaşımı sunmaktadır.

Misyon

Lider olarak yarışa devam etmenin, lider olmaktan daha zor olduğunu bilenGOLD YAPI PREFABRİK, istikrarlı yükselişini sürekli kılabilmek için, üretim faaliyetleri çerçevesini müşteri taleplerine göre şekillendirmektedir. Sektörüyle ilgili dünyadaki tüm teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek kalite, ekonomi, güvenilirlik kavramlarını tek bir çatı altında toplamayı başarmış ender firmalardan biri olmuştur. Bu anlayışla yola devam eden GOLD YAPI PREFABRİK için ‘'müşteri memnuniyeti‘', üretim ve hizmetle birincil amaç olarak ele alınmaktadır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00