Gümüşhane Ekmek Fırını

Emrah Mahallesi Camiören Caddesi No 3 / A İncirli Keçiören, Ankara
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Gümüşhane Ekmek Fırını
Engin Akan
Emrah Mahallesi Camiören Caddesi No 3 / A İncirli
Keçiören , Ankara
İş Alanları

Fırın Ekmek Fabrikası

Gümüşhane Ekmek Fırını Yıllardır Zonguldak Dadeneyimli Personel Kadrosu İle Hizmet Vermektedir

Gümüşhane Ekmek Fırını Hakkında

GÜMÜŞHANE EKMEK FIRINI 

unlu mamülleri ile ilgili görsel sonucu

Vizyonumuz 

Unlu mamul sektöründeki son teknolojiyle birlikte, merkezine insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti ilkesini koyarak, kalitemizi ulusal ve uluslararası alanlarda Zonguldag da en üst seviyeye çıkartmak ve en üst seviyede tutmaktır. 

Misyonumuz 

Müşterilerimizin sağlıklı ve güvenilir ürünlerimizi gönül rahatlığı ve beğeniyle tüketmesini sağlarken, aynı zamanda da Ankarada unlu mamul deyince ilk akla gelen "GÜMÜŞHANE EKMEK FIRINI " markasını yerel sınırlar dışına da taşımasını sağlamaktır. 
İmren Unlu Mamülleri; Profesyonel bir yönetim anlayışı, amatör ruh ve ilk günkü heyecan ile ürettiği güvenilir ve sağlıklı ürünlerleri siz değerli müşterilerine sunmaktadır. 

Kurulduğu günden bu yana ilke edindiği "gerçek esnaf kendi yemediği bir gıdayı, müşterisine de yedirmez" Yemediklerinizi kimseye yedirmeyin. (imam-ıTaberani)" yerel felsefesini bu günde sürdürmektedir. 

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00