IŞIK GIDA

Işık Gıda

İstanbul/bayrampaşa Bayrampasa, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Işık Gıda
Nevzat Işık
İstanbul/bayrampaşa
Bayrampasa , İstanbul
İş Alanları

Süt Ürünleri

Işık Gıda İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Işık Gıda Hakkında

HAKKIMIZDA

  • Işık Gıda'nın misyonu, Kümes hayvancılığının yaşam kalitesini yükseltmek ve Kümes Hayvancılığının gelişimine katkı sağlaması amacıyla;
  • Koruyucu ve iyileştirici gıda pazarlama tedariğini ileri düzeyde,yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak,
  • Kümes Hayvanları alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, gıda pazarlama ile ilgili yeni fikirler ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek,
  • Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren uzmanları hızlı bir şekilde yetiştirmektir.

Vizyon

Işık Gıda'un, sunduğu gıda pazarlama hizmetleriyle üretici ve tüketici memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, İstanbulda model oluşturmayı, türkiyede referans gösterilen gıda pazarlama kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Tedarik Hizmeti

Işık Gıda'nın amacı; gıda pazarlama satıcılarınının ve son kullanıcının ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha temiz ve sağlıklı bir ticari yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, Kümes Hayvanları satış ve tedariğini grubun her noktasından, belli standartlarda sunmayı hedeflemektedir.

Işık Gıda, Sağlık Bilimleri alanında kurulan akademik yapının da desteğiyle; Kümes hayvanları konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışmakta, kendi ekibini geliştirmek için sürekli olarak eğitmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Işık Gıda, gıda pazarlama tedariği konusunda çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Kurumdan hizmet almayı seçen kişilerin Işık Gıda'nın herhangi bir noktasına başvurarak, gereksinim duydukları tüm gıda pazarlama hizmetlerine grup içinde ulaşabilmesini amaçlamaktadır. Hizmet sunarken, çözüm önerileri kümes hayvanlarının sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde tasarlamasını hedeflemektedir.

Işık Gıda'dan,hizmet alan insanların memnuniyetini kaliteli sistemli olarak izlemekte ve elde edilen sonuçları, sunulan hizmetleri geliştirmekte kullanmaktadır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00