Işık Yumurta Gıda Sanayi Tic Aş

Yenimahhalle Ovaçına Evler No :66 Kemalpaşa/izmir Kemalpasa, İzmir
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Işık Yumurta Gıda Sanayi Tic Aş
Serkan Bey
Yenimahhalle Ovaçına Evler No :66 Kemalpaşa/izmir
Kemalpasa , İzmir
İş Alanları

Süt Ürünleri

Işık Yumurta İzmirde Yıllardır Bu Hizmeti Vermektedir.

Işık Yumurta Gıda Sanayi Tic Aş Hakkında

MİSYON ile ilgili görsel sonucu

Kalite politikamız
Faaliyet gösterdiğimiz türkiye pazarında markalaşma yolunda kalitemizden ödün vermeden efsunyerek türkiye’nin önde gelen markalarından biri olmak öncelikli hedefimizdir. Bununla birlikte özellikle tercih edilen güvenilir ve kaliteli ürünler üreterek satın alan ve tüketici memnuniyetini sağlayarak birinci derslik hizmet sunma anlayışımızdan taviz vermemek sürekli sorumluğumuzdur.

Vizyonumuz - misyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz türkiye pazarında markalaşma yolunda kalitemizden ödün vermeden efsunyerek türkiye’nin önde gelen markalarından biri olmak öncelikli hedefimizdir. Bununla beraber özellikle tercih edilen emin ve kaliteli ürünler üreterek satın alan ve tüketici memnuniyetini sağlayarak birinci sınıf hizmet sunma anlayışımızdan ödün vermemek sürekli görevliğumuzdur.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00