KAHYAOĞLU GÜLCÜLÜK

Kahyaoğlu Gülcülük

Bursa/kestel Kestel, Bursa
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Kahyaoğlu Gülcülük
Ali Kahyaoğlu
Bursa/kestel
Kestel , Bursa
İş Alanları

Çiçekçi

Fidancılık

Kesteldeki Fidancılar, Kestelde Gül Satışı,kestelde Canlı Gül Satışı, Kestelde Meyve Fidanı Satışı, Kestelde Fidan Satışı, Kestelde Süs Bitkileri Satışı,

Kahyaoğlu Gülcülük Hakkında

çiçek ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz

Kahyaoğlu Çiçekçilik olarak misyonumuz doğal, güzel kokulu ve en taze çiçekleri siz değerli müşterilerimize en kısa sürede sunmaktır.  Kadromuz çiçekler konusunda bilgili, tutkulu ve dinamik çalışanlardan oluşmaktadır. Çiçekçi Kahyaoğlu Çiçekçilik olarak müşterilerimizin her türlü öneri ve şikayetlerine anında cevap vermek ve çözüm üretmek amaçlarımız arasında en önemlisidir. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak Kahyaoğlu Çiçekçilik’ın temel prensibidir.

çiçek ile ilgili görsel sonucu


Vizyonumuz

Kahyaoğlu Çiçekçilik müşterilerinin, kendilerini sevdiklerine ifade etmelerine yardımcı olmak için uzun yıllardır görev başındadır. İnternet üzerinden tüm Türkiye’ye çiçek sevisi servisi sunarak servis ağımızı yıllardır geliştiriyoruz. Tecrübemiz ve müşteri memnuniyetimiz online çiçekçilikte emsalsizdir. Geniş dağıtım ağımız ve kökleşmiş tedarikçilerimizle birlikte en kaliteli ürünleri kapınıza kadar getiriyoruz.  Çiçeklerimizi türkiye ve bursanın çiftlik ve seralarından getirterek en taze ve güzel kokan şekliyle size ulaştırıyoruz. Amacımız internet ağımızla birlikte daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşarak servis kalitemizi herzaman en üst düzeyde tutmaktır. Vizyonumuz müşteri memnuniyetini esas alarak çiçek sektöründe piyasa lideri olmaktır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Gül siparislerinizi bekliyoruz meyva fidanida olmak üzere bekliyorz

  • 5/5

    Gül siparislerinizi bekliyoruz meyva fidanida olmak üzere bekliyorz

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00