KARAOĞLAN EĞİTİM KURUMLARI

Karaoğlan Eğitim Kurumları

K.maraş/afşin Afşin, Kahramanmaraş
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Karaoğlan Eğitim Kurumları
Ömer Karaoğlan
K.maraş/afşin
Afşin , Kahramanmaraş
İş Alanları

Özel Ders Hizmeti

Karaoğlan Eğitim Kurumları Kahramanmaraşta Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Karaoğlan Eğitim Kurumları Hakkında

Karaoğlan Eğitim KurumlarıKahramanmaraşın ilk kurumlarından biri olmanın gururu ile  eğitimine aynı başarı ve azim ile devam etmektedir.
    
 Karaoğlan Eğitim Kurumları'nda
, öğrenciler, bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak edinirler. ,özdisiplini ve benlik hürmetsı gelişmiş, toplumda fert olarak yer aldığının ayrımında olan, paylaşımcı, kendini anlatım edebilen, mesuliyet sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, töre ve göreneklerimize karşı duyarlı, doğayı korumuş olan ve Mustafa Kemal Atatürk prensip ve devrimlerine bağlı bireyler olmak üzere eğitim alırlar.
 
Kurumumuzda açık kapı politikası izlenmektedir; başta velilerimiz olmak üzere isteyen hepimiz, kurumlarımızı ziyaret edebilir. Karaoğlan Eğitim Kurumları olarak, ailelerimizin katılımını gönülden desteklemekte, onlara kendilerini üniversite eğitimi ve gelişimiyle ilgili konularda geliştirebilecekleri, öğretmenlerimizle birlikte öğrencilerimizin eğitimiyle alakalı sorumlulukları paylaşabilecekleri ve sınıflarında çğrencilerimizle beraber vakit geçirebilecekleri bir ortam sunmaktayız.
 
Karaoğlan Eğitim Kurumları, yeni gelişimleri takip ederken, ancak öğrencilerimizin değil yetişkinlere de günümüz toplumsal ve eğitim koşullarına müsait bilgi vererek, her açıdan ülkemizin en iyi ve diğer benzer kurumlara liderlik edebilecek okullarından biri olmayı hedef edinmiştir.

HİZMETLER

  • Eğitim merkezi
  • KPSS hazırlık 
  • Üniversiteye hazırlık

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00