KARATAŞ KARDEŞLER PREFABRİK

Karataş Kardeşler Prefabrik

Ankara/sincan Sincan, Ankara
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Karataş Kardeşler Prefabrik
Ankara/sincan
Sincan , Ankara
İş Alanları

Prefabrik

Karataş Kardeşler Prefabrik Ankarada Yıllardır Hizmet Vermekteyiz.

Karataş Kardeşler Prefabrik Hakkında

 

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

Mükemmel müşteri memnuniyeti ilkesi ile prefabrik alanında kaliteli ürünler kullanarak, hizmetlerin minimum maliyet ve maksimum fayda ile sunulması ve fayda sunumu neticesinde müşteri memnuniyetlerini arttırarak sektörün devleri arasında yer almak.

Vizyon

Antalyada modern teknolojisinden yararlanarak yarının modüler yaşam alanlarını üreten KARATAŞ PREFABRİK, sadece çağının değil; gelecek yüzyılların da ihtiyaçlarını ön görmektedir. Bu doğrultuda, geleceğin dünyasındaki kullanım amaçlarını, iklimi, doğal ve kültürel talepleri incelemektedir. Elde ettiği veriler ışığında da gerçek yaşamın, gerçek ihtiyaçlarına uygun tasarım yaklaşımı sunmaktadır.

Misyon

Lider olarak yarışa devam etmenin, lider olmaktan daha zor olduğunu bilen KARATAŞ PREFABRİK, istikrarlı yükselişini sürekli kılabilmek için, üretim faaliyetleri çerçevesini müşteri taleplerine göre şekillendirmektedir. Sektörüyle ilgili dünyadaki tüm teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek kalite, ekonomi, güvenilirlik kavramlarını tek bir çatı altında toplamayı başarmış ender firmalardan biri olmuştur. Bu anlayışla yola devam eden KARATAŞ PREFABRİK için ‘'müşteri memnuniyeti‘', üretim ve hizmetle birincil amaç olarak ele alınmaktadır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00