Kardeşler Oto Alım Satım

Bursa Gemik Gemlik, Bursa
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Kardeşler Oto Alım Satım
Murat Öncel
Bursa Gemik
Gemlik , Bursa
Kardeşler Oto Alım Satım Bursada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Kardeşler Oto Alım Satım Hakkında

İlgili resim

Misyon

Müşterilerinin kısa ve uzun dmühim araç kiralama gereksinimlarını türkiye genelinde karşılayan rent a car firmamız, iş ortakları ve camia için değer oluşturarak sürekli gelişen kurumsal ve emin bir araç kiralama şirketidir.
Rich rent a car

Vizyon

çağımızın gereği bizi daha çok araba kullanmaya, daha çevik ve atılgan olmaya zorluyor. Bazı gerekler nedeni ile otomobil ihtiyacı dünyaya geldiğunda formalitesi azca zamanında teslim araçlara ihtiyaç duyuyoruz.Rich rent a car vizyonunu bu çerçevede geliştirmiştir.
  
*kaliteden ödün vermeden yola çıkan firmamız, güler yüzlü çalışanlamış olurı ile müşterilerine güvenli, huzurlu ve ekonomik araç kiralama hizmeti vermeyi prensip olarak benimsemiştir.

*uzman ve tecrubeli ekibiyle, yerli ve yabancı müşterilerine makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz araba kiralamanın avantajlarını sunmaktadır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00