Kebapçı Enes

İstanbul Ataşehir, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Kebapçı Enes
Enes Bey
İş Alanları

Lokanta Restoran

Kebapçı Enes Ataşehirde Meşhur Kebapçılar,kebapçı Enes Ataşehirdeki Lokantacılar,kebapçı Enes Ataşehirde Döner Siparişi,kebapçı Enes Ataşehirde Kebap Siparişi,kebapçı Enes Ataşehirde En Lüx Lokanta,kebapçı Enes İstanbul Genelinde En İyi Lokantalar,kebapçı

Kebapçı Enes Hakkında

MİSYON

İstanbul ili Ataşehir ilçesi ve sınır ilçelerine temiz lezeetli ve kaliteli kebab çeşitlerini dürüm ve porsiyon 
şeklinde sunmak, KEBAPÇI ENES in kendine özgü işyeri dizaynı ile müşterilerimize nezih bir ortam hazırlayıp KEBAP yemenin tadına vardırmak.

VİZYON

İstanbul Ataşehir ilçesinde oluşturulan nezih ortam  konseptini İstanbul'un tüm ilçelerinde sonrasında Türkiye'nin tüm illerinde ve en sonunda tüm dünya ülkelerinde yaygınlaştırmak ve enaz bir KEBAPÇI ENES  şubesi açmak.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Böyle Bir Lezzeyt Yok Gerçekten tavsiye ederim iyi çalışmalar enes ustamm :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00