KESERCİ GRANİT MERMER

Keserci Granit Mermer

Şirinevler Mahallesi 26 Ağostos Sokağagı No 9 Kat 1 Afyon Sandıklı Sandikli, Afyon
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Keserci Granit Mermer
Nazmi Keserci
Şirinevler Mahallesi 26 Ağostos Sokağagı No 9 Kat 1 Afyon Sandıklı
Sandikli , Afyon
İş Alanları

MERMER GRANİT

Keserci Granit Mermer Afyonda Yılardır Hizmet Vermektedir.

Keserci Granit Mermer Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz;

Afyonda müşteri memnuniyeti sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Alan kişi için yeni, kurmacamlar geliştirmek, özellikle nihai tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir. Mermer ve granit sektöründeki bütün global yenilik ve teknik gelişmelerin takip edeni olmayı, bununla birlikte bu gelişmelerin bölgedeki uygulayıcısı ve öncüsü olmayı kendimize misyon edindik. Alan şahıs memnuniyetine, kaliteye ve başarıya odaklı bu ilkelerimiz doğrultusunda ticari hayatımımıza devam ederken ödün vermeyeceğimiz öteki hususlar da çalışanlamış olurımızın güvenilirği ve doğayla arkadaş teknolojileri kullanarak yaşadığımız dünyaya saygılı olmaktır.

Vizyonumuz;

Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gereklilikleri olan çağdaş teknoloji, kaliteli ekipman ve deneyimli işgücü kullanarak, alan kişi odaklı nitelik politikası çerçevesinde, güçlü sinerji ile çalışmalar yapmaktır. Bölgede mermer ve granit sektörü denilince akla gelen ilk şirket olmayı, bu hedefini gerçekleştirirken de misyonundan ve ticari ilkelerinden ödün vermemeyi kendisine vizyon edinmiştir.

Afyonda kurulduğu günden bu yana geçen kısa müddette kat etmiş olduğu yol firmamızın vizyonuna ismim ismim yaklaştığını doğrular nitelikte olup kaliteli hizmet vermekten hiç vazgeçmeyecektir. Vizyonumuz doğrultusunda; dünyada ve türkiye' deki mermer, granitler ve naturel taş ürünleri ile alakalı tüm gelişimleri takip ederek müşterilerimize kaliteli ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sunmaktır

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00