Kırçıllar Avm

İzmir Dikili Dikili, İzmir
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Kırçıllar Avm
Orhan
İzmir Dikili
Dikili , İzmir
Kırçıllar Avm İzmirde Yıllardır Hizmet Vermekteyiz.

Kırçıllar Avm Hakkında

KIRÇILLAR AVM misyonu

İzmir Dikilide her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden güvenli ilerlemektedir. ''kalite her zaman güven, itimat daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir''. Ilkesiyle KIRÇILLAR AVM kaliteyi her zaman kendine bir vazife edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan KIRÇILLAR AVM çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir KIRÇILLAR AVM için çalışmaktayız. ülkemize gün geçtikçe daha çok katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. şartlar ne kadar zor olursa olsun hepimiz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

KIRÇILLAR AVM vizyonu

Devamlı yeni, kaliteli ve emin bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en yakın zamanda sağlamaktır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    HAYIRLI İŞLER ORHAN EFENDİ MORKOÇ KARDEŞLER :)

  • 5/5

    Mükemmel

  • 5/5

    Mükemmel

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00