Koma Redakte

İstanbul/zeytinburnu Zeytinburnu, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Koma Redakte
Eyüp Altun
İstanbul/zeytinburnu
Zeytinburnu , İstanbul
İş Alanları

Anket Firmaları

Koma Redakte İstanbula Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Koma Redakte Hakkında

koma redakte ile ilgili görsel sonucu

Misyon

Müzik alanında, ülkemiz sanatçılarının bütün dünyada etkinlik yapabilmelerine ve tanınmalarına yardımcı olmak; sanatsal yapıtcılığı desteklemek; hayattaki sanatsal gelişmeleri yakından izlemek ve çeşitli etkinliklerle ülkemizin önemli bir sanat merkezi haline dönüşmesi için çalışmak; sanatla alakalı ve kültürel etkinlikleri yaygınlaştırmak ve eğitim faaliyetleri kanalıyla toplumda ilgilileri, bilinci ve hassaslığı çoğaltmak.


Vizyon

Güzel sanatlar alanında; etkin bir konuma haiz, camianın ilgili tüm kesimleri tarafınca ulaşılabilen ve ihtiyaçları karşılayabilen, özel sektör ve gönüllü kuruluşları yönlendirebilecek öncü bir müessese olmak.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00