Korkmaz Dekor

Demirciler Sitesi No:303, Ziya Gökalp Mahallesi, 34490 İkitelli Osb/başakşehir/istanbul Başakşehir, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Korkmaz Dekor
Serdar Korkmaz
Demirciler Sitesi No:303, Ziya Gökalp Mahallesi, 34490 İkitelli Osb/başakşehir/istanbul
Başakşehir , İstanbul
İş Alanları

dekorasyon hizmeti

Korkmaz Dekor İstanbulada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Korkmaz Dekor Hakkında

Biz Kimiz

Her ailenin kendine özgü bir geleneği vardır - bizim de öyle.

Berlin'de bir sirke fabrikasıyla başlayan küçük işletme, dünya genelinde başarılar elde eden büyük bir şirkete dönüştü. Almanya'nın en köklü markalarından biri olarak baştan beri marka bilinirliğine büyük önem vererek özeni ve kaliteyi temsil eden yeşil "Kühne bulutu" sembolünü yarattık. Şirketimizin kurucusu Carl Wilhelm Kühne'nin orijinal imzasını taşıyan Kühne logosu, aile şirketimizin geleneğini yansıtır.

Kuruluşundan günümüze geçen uzun yıllarda Kühne ürünleri dünya genelinde elli ülkede satışa sunulmuş; bu marka için özen, fedakarlık ve bağlılıkla çalışanların sayısı 1500'e yükselmiştir.

Uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz deneyim ve bilgiyle, insanların isteklerini anlayarak başarılı bir geleceğe yatırım yapıyoruz. İnovasyonlar başarımızın itici gücü. Orijinal fikirler ve yeni trendlerden yola çıkarak, müşterilerimizin çok sevdiği yeni ve yüksek kaliteli ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Hem başarımız hem de müşterilerimizin güveni bunu kanıtlıyor: Kühne. Sevgiyle üretir.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00