KRALİÇELER MERMERCİLİK LMT ŞİRK

Kraliçeler Mermercilik Lmt Şirk

Osmangazi/bursa Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Kraliçeler Mermercilik Lmt Şirk
Beytiye Tülay Akyıldız
Osmangazi/bursa
Osmangazi , Bursa
İş Alanları

MERMER GRANİT

Kraliçeler Mermercilik Bursada Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Kraliçeler Mermercilik Lmt Şirk Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Misyonumuz;

Osmangazide müşteri memnuniyeti sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Alan kişi için yeni, kurmacamlar geliştirmek, özellikle nihai tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir. Mermer ve granit sektöründeki bütün global yenilik ve teknik gelişmelerin takip edeni olmayı, bununla birlikte bu gelişmelerin bölgedeki uygulayıcısı ve öncüsü olmayı kendimize misyon edindik. Alan şahıs memnuniyetine, kaliteye ve başarıya odaklı bu ilkelerimiz doğrultusunda ticari hayatımımıza devam ederken ödün vermeyeceğimiz öteki hususlar da çalışanlamış olurımızın güvenilirği ve doğayla arkadaş teknolojileri kullanarak yaşadığımız dünyaya saygılı olmaktır.

Vizyonumuz;

Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gereklilikleri olan çağdaş teknoloji, kaliteli ekipman ve deneyimli işgücü kullanarak, alan kişi odaklı nitelik politikası çerçevesinde, güçlü sinerji ile çalışmalar yapmaktır. Bölgede mermer ve granit sektörü denilince akla gelen ilk şirket olmayı, bu hedefini gerçekleştirirken de misyonundan ve ticari ilkelerinden ödün vermemeyi kendisine vizyon edinmiştir.

Bursada kurulduğu günden bu yana geçen kısa müddette kat etmiş olduğu yol firmamızın vizyonuna ismim ismim yaklaştığını doğrular nitelikte olup kaliteli hizmet vermekten hiç vazgeçmeyecektir. Vizyonumuz doğrultusunda; dünyada ve türkiye' deki mermer, granitler ve naturel taş ürünleri ile alakalı tüm gelişimleri takip ederek müşterilerimize kaliteli ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sunmaktır

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00