MEHMET TAHİR AFŞİN

Mehmet Tahir Afşin

İstanbul/ümraniye Ümraniye, İstanbul
Cep Onaylı
Online
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Mehmet Tahir Afşin
Mehmet Tahir Afşin
İstanbul/ümraniye
Ümraniye , İstanbul
Mehmet Tahir Afşin İstanbulda Sondaj Hizmeti Vermekteyiz.

Mehmet Tahir Afşin Hakkında

HAKKIMIZDA

İlgili resim

Vizyon;

İnancımızdan dolayı insanlığın yaşamı için iyi bir hayat kalitesi sağlamaya ve türk*ye toplumlarının gelişmesinin sürmesi için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile gelecekte kendi iş alanında öncü uygulamalarla fark yaratarak insanlığa hizmetTedarikçi ve müşterisiyle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı, işinde bol çeşit ile kendi sektöründe aranan f*rma olmayı İş hacmini sürekli geliştirerek ÜLKE EKONOMİSİNE katkıda bulunmayı sektör olarak belirlemişt*r.

Misyon;

İstanbulda vermiş olduğu tüm hizmetlerde, müşterinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan şirket olmak.

Müşterilerinin artan taleplerine zamanında cevap verebilmek ve kalitesini, ismini koruyabilmek için sürekli kendini yenileyen teknolojik makine sistemi ile çalışmalarını aksatmadan sürdürerek teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede eksiksiz tamamlamayı,
Müşterilerimize üstün hizmet ve kalite sunmak iş ahlakına çalışanına, iş güvenliği ve çevre standartlarına en uygun koşullarla üretim ve ticaretine devam etmektir.

Kalite Politikamız;

Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak; Hizmetsel destekle, müşteri memnuniyeti odaklı, sondaj sektörde kalifiyeli eleman ve malzemede çok seçenekli gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00