Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak

Afyon/merkez Merkez, Afyon
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak
Hamit Akkuzu
Afyon/merkez
Merkez , Afyon
İş Alanları

Çiğ Köfteci

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Afyonda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak Hakkında

Çiğköfteci Ömer Usta Olarak;

Satın alan memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, emin, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve leziz hizmetler sunabilmektir.

Çiğköfteci Ömer Usta Olarak;

Nitelik ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, devamlı yenilenen ve gelişen, ÇİĞKÖFTE sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan önder şirket olmaktır.

Nitelik politikamız;

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftenin hedefi, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak ürünleri ve hizmeti sunarak, ilk tercih edilen marka olmaktır. Yönetim ve tüm çalışanlar, belirledikleri bu hedefe eğitimlerin süreklilığında, üreticileri ve tedarikçileriyle birlikte büyüyerek, kârlılığı ve verimliliği arttırarak, toplam nitelik yönetim anlayışını benimseyerek, ulaşabileceklerine inanmaktadırlar.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00