Öz Avcı Makina

Gaziantep/şehitkamil Sehitkamil, Gaziantep
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Öz Avcı Makina
Oktay Avcı
Gaziantep/şehitkamil
Sehitkamil , Gaziantep
İş Alanları

MAKİNA

Öz Avcı Makina Gaziantepte Yıllardır Hizmet Vermekteyiz.

Öz Avcı Makina Hakkında

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

Uzun yıllar sektörde hizmet vermiş olmanın güveni kendi şirketimizi kurarak çalışma hayatımıza devam ediyoruz. Konusunda deneyimli, uzman kadromuz ile müşterilerimize satış ve servis hizmeti veriyoruz. Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek kendimizi geliştiriyoruz. Her geçen gün ürün ağımızı genişleterek hizmet kalitemizi dahada ileriye taşımaktayız. 

Fıstık makinaları ve ekipmanları konusunda sürekli yenilenen ve büyüyen bir şirket olarak piyasadaki yerimizi koruyarak sizlere hezmet sunmaktayız.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 1/5

    Ben bu firmanın sahibiyim. Ya kaldırın bilgileri tamamen, çünkü numaram yanlış, yada numaramı değiştirin lütfen. 5324910651 Numara doğruluğunu onaylamak istiyorsanız arayın görüşelim.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00