PAZAR SPOR SALONU

Pazar Spor Salonu

Rize Merkez, Rize
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Pazar Spor Salonu
Sinan Bey
İş Alanları

Spor Kulüpleri

Pazar Spor Salonu Rizede Spor Salonları,pazar Spor Salonu Rize Merkezde Spor Salonları,pazar Spor Salonu Rize Merkezde Spor Aletleri Satışı,pazar Spor Salonu Rize Merkezde Fitness Salonları,pazar Spor Salonu Rizedeki Zayıflama Merkezleri,pazar Spor Salonu

Pazar Spor Salonu Hakkında

PAZAR SPOR SALONU

 

Misyonumuz;

Kişilere daha sağlıklı bir hayat yaşamaları için yardım etmek sadece bizim işimiz değil, aynı zamanda tutkumuzdur. Ekipman üretimi ise, bu yolda "sonuç" değil sadece "başlangıçtır". Bu yüzden PAZAR SPOR SALONU adına sahibiz. Bu bizim sadece ismimiz değil, aynı zamanda "Yaşam Amacımızdır".

Vizyonumuz;

PAZAR SPOR SALONU 30  yılı aşkın süre önce bir vizyonla doğdu: Fark yaratacak Fitness ekipmanı üretmekte. Aynı zamanda hem kullanıcıya ilham verecek, hem de beklentilerinden fazlasını elde etmelerini sağlayacaktir. 

Bu bakış açısıyla "Dünya'nın ilk Elektronik Fitness ekipmanları" Fitness Egzersiz Bisikletini ürettik. O günden bu yana ürün yönetimine yönelik disiplinimiz ve sinerjilerimize verdiğimiz önem bizleri bugün ev ve ticari kullanıma yönelik 200'ün üzerinde ürünümüzle Fitness Endüstrisi'nin türkiyenin lideri yaptı. 

Tarihimiz boyunca istikrarlı şekilde "gelişimesine önem" vererek sağlıklı yaşamı tercih eden herkes için hem daha iyi bir şekilde  hem de daha verimli sonuç sağlayarak Fitness cihazları geliştirdik. 

HİZMETLERİMİZ

SPOR KOPLEKSİ

SPOR SALONU 

FİTNESS SALONU

SPOR MALZEMLERİ

 

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    muhteşem bir fitness salonu tavsiye derim

  • 5/5

    rizenin en iyi spor merkezi

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00