Sys Çelik Prefabrik

Burdur/antalya Merkez, Antalya
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Sys Çelik Prefabrik
Murat Tomakan
Burdur/antalya
Merkez , Antalya
İş Alanları

Prefabrik

inşaat firmaları

Sys Çelik Prefabrik Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Sys Çelik Prefabrik Hakkında

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

Vizyon

İstanbul modern teknolojisinden yararlanarak yarının modüler yaşam alanlarını üreten SYS ÇELİK PREFABRİK  sadece çağının değil; gelecek yüzyılların da ihtiyaçlarını ön görmektedir. Bu doğrultuda, geleceğin dünyasındaki kullanım amaçlarını, iklimi, doğal ve kültürel talepleri incelemektedir. Elde ettiği veriler ışığında da gerçek yaşamın, gerçek ihtiyaçlarına uygun tasarım yaklaşımı sunmaktadır.

Misyon

Lider olarak yarışa devam etmenin, lider olmaktan daha zor olduğunu bilen SYS ÇELİK PREFABRİK istikrarlı yükselişini sürekli kılabilmek için, üretim faaliyetleri çerçevesini müşteri taleplerine göre şekillendirmektedir. Sektörüyle ilgili dünyadaki tüm teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek kalite, ekonomi, güvenilirlik kavramlarını tek bir çatı altında toplamayı başarmış ender firmalardan biri olmuştur. Bu anlayışla yola devam eden SYS ÇELİK PREFABRİK için ‘'müşteri memnuniyeti‘', üretim ve hizmetle birincil amaç olarak ele alınmaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Işimi tahattutunden önce bitirdi ekibinin eline saglik

    sys celik
    size de tesekur ederiz yüreğinize saglik

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00