TEK TAŞ KOLTUK

Tek Taş Koltuk

Modoko Ümraniye İstanbul Ümraniye, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Tek Taş Koltuk
Kenan Tektaş
Modoko Ümraniye İstanbul
Ümraniye , İstanbul
İş Alanları

Mobilyacılar

Tek Taş Koltuk İstanbulda Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Tek Taş Koltuk Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

Tek taş koltuk vizyon:evrensel standartlara uygun, dünya genelinde her yaşam alanına sevgiyle .

Tek taş koltuk misyon:müşteri beklentileri doğrultusunda; her yaşam alanına itimat, kalite, kıymet katan yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerini ar-ge özgün model ve kurmacamlarıyla Tek taş koltuk gibi dokuyan, farklı, belirleyici, çevreye duyarlı, topluma saygılı, ülke ekonomisine katkı elde eden, çalışanıyla, tüketicisiyle sevinçli ''tek taş koltuk ailesi'' oluşturmak.

Tek taş koltuk alan kişi odaklılık: müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en yakın zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışmak, ürün/ hizmetlerimizi zamanında ve laf verdiğimiz koşullarda sunmaktır.

Tek taş koltuk yenilikçiliği: müşterinin devamlı değişen gereksinimlarının farkında olmaktır. Sürekli gelişen anlayışımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterinin yenilik beklentisini tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunar, yaşamındaki her faaliyete kıymet katarız.

Tek taş koltuk güvenilirliği: sosyal açıdan hukuka ve çevreye saygılı kurumsal bir kültür anlayışı ile iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenilen, çalışanlarımıza adil bir çalışma ortamı elde eden, müşterilerimize; fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetleri ile güvenecekleri ürün ve hizmetleri sunan bir şirket olmaktır.

Tek taş koltuk sinerjisi: bizi devamlı güçlü, dinamik ve kanaatkar kılan, hızlı ve etkin karar almak için çalışanlarımız ve bütün hissedarlarımızın beraber oluşturduğu sinerji ve bilgi birikim gücü ile ortak karar alınması ve uygulanmasıdır.

Tek taş koltuk farkındalığı: müşterilerimizin fiyat/ performans ilişkisini gözetmesi konusunda farkındalığı oluşturmak, değişen satın alan ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayarak, üretim, satış ve pazarlama stratejilerini hayata geçirmektir

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00