Toptan Sepeti

İstanbul / Fatih Fatih, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Toptan Sepeti
Mehmet Şahin
İstanbul / Fatih
Fatih , İstanbul
İş Alanları

güvenlik sistemleri

Toptan Sepet İstanbul Fatihde Yıllardır Deneyimli Kadrosu İle Kaliteli Hizmet Sunmaktadır

Toptan Sepeti Hakkında

TOPTAN SEPETİ

Vizyon - Misyon

Vizyonumuz

TOPTAN SEPETİ, kurulduğu günden bugüne kadar aynı heyecanı hiç kaybetmeden büyümeyi, gelişmeyi, paylaşmayı, yeniliği ilke olarak kabul etmiş ve hayata geçirmiştir.

Sektöründeki her yeniliği ve fikirleri takip ederek yaşama geçiren alanında öncülük yapan firma elde ettiği yerini her zaman en üst seviyelere çıkartmayı hedefler.

Hedefi, faaliyette bulunduğu alanda verdiği hizmet, servis ve müşteri memnuniyeti ile örnek olmak ve bölgede lider olmaktır.

 

 

Misyonumuz

TOPTAN SEPETİverdiği hizmetlerle projeden, montajdan, satışından, müşteri memnuniyetine kadar müşterilerin bu sektördeki tüm ihtiyaçlarını düşünen hizmet anlayışıyla tüm faaliyetlerini şekillendiren firma, müşterilerinin her zaman ayrı bir heyecanla güvende olduğunu sağlamak için büyümeye sağlam adımlarla devam ediyor.

TOPTAN SEPETİ  müşterilerin beklentilerinekaliteden ödün vermeden cevap vermeyi ilke edinmiştir. Verilen hizmete ve satış sonrasında da müşterinin yanında olmak önceliğimizdir.

TOPTAN SEPETİ, geniş ürün yelpazesiyle, pazarın tüm beklentilerini ve taleplerini karşılamak ve tespit etmek amacıyla müşteri odaklı yeni çözümler üreterek istikrarlı, saygın, dürüst, güvenilir firma olarak hizmetten ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermemeyi misyonu haline getirmiştir.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 1/5

    Sattığı ürünün arkasında durmuyo.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00