TUNÇ İŞ YAPI

Tunç İş Yapı

Mustafa Paşa Mahallesi Şehit Yılmaz Argon Caddesi No 47/a Gebze, Kocaeli
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Tunç İş Yapı
Ercan Çalıkkılıç
Mustafa Paşa Mahallesi Şehit Yılmaz Argon Caddesi No 47/a
Gebze , Kocaeli
Tunç İş Yapı Kocaelide Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Tunç İş Yapı Hakkında

misyon ile ilgili görsel sonucu

HAKKIMIZDA

 güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan adlardan biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci arasında, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve vakitında yerine getirerek, en harika sonuca ulaştırmak.
    bütün amme ve özel kurumların isteklerini kendi amacımız olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar her zaman en kusursuzu inşa etmek için çalışmak.
    ana faaliyet alanı köprü, altyapı, yol  olan tunç iş yapı, danışmanlık, problem tespiti ve çözümü, projelendirme ve tatbik alanlarında kendi uzman  ekibi ve makine parkı ile dünya standartlarında hizmet vermek, 
    sektörle alakalı teknik ve idari şartnameleri, uygun hizmet verebilmek amacıyla güncel olarak takip etmekte ve üstlendiği işleri nesilden nesile aktarılan kalıcı bir yaratı olarak teslim etmek.
    bir projenin başarısındaki en olmazsa olmaz unsurun insan unsurü bulunduğunun bilinciyle, tecrübelerini işe adamış çalışanının yaşam kalitesine değer katmayı prensip edinerek inşaat dünyasındaki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretiminin tüm alanlarına yansıtarak doğaya zarar vermeden şekillendirip, insanlığın hizmetine en verimli ve pak şekilde sunmak.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00