YİĞİT YAPI İNŞAAT

Yiğit Yapı İnşaat

Bursa/merkez Merkez, Bursa
Cep Onaylı
GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Yiğit Yapı İnşaat
Ayhan Yiğit
Bursa/merkez
Merkez , Bursa
Yiğit Yapı İnşaat Bursada İnşaat Sektörü İle Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Yiğit Yapı İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

İNŞAAT ile ilgili görsel sonucu

MİSYONUMUZ

Bursada taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak, çağdaş teknolojiye egemen genç ve dinamik gücümüzle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirleyerek, kalite ve teknik gerekliliklerden taviz vermeden,  müşteriyi ilave ve gereksiz maliyetlerden koruyarak,  optimum sürede, minimum maliyetlerde, hedeflenen kalitede, dünya standartlarına uygun anahtar teslimi projeler gerçekleştirerek,bursada başarılı projeler ortaya konulabileceğini kanıtlamaktır.

VİZYONUMUZ
İnşaat sektöründe, uzman yetenekli kadromuz  ve kaliteli imalatlarımız nedeniyle tercih edilir bir inşaat taahhüt şirketi olarak nitelikli ve büyük projelere imza atmaktır.
Bu vizyonumuz gereği;

Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek,
Kaliteli ve optimum maliyetli hizmet sunmak amacıyla dinamik ve uzman kadromuzun kalitelerini yükseltmelerini sağlamak,
Kaynaklarımızı en etkin ve verimli bir şekilde kullanmak,
Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkararak, sorumluluk sahibi,inşaat sektöre pozitif katkı sağlayan bir şirket olarak hizmet vermektir.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmannette.net

Firmannette.net olarak globalleşen dünyada artık tamamen yeni bir kırılma noktasındayız ve internet çağındayız, bu çağda firmanızın pazarını artırmak uzmanlık gerektiriyor, firmannette.net olarak sizlere en kaliteli firma rehberi desteğini veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00