BİLİR DEZENFEKTE

Bilir Dezenfekte

Adana Yüreğir Yüregir, Adana
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Adanada Virüs İlaçlama, Adanada Korona Virüsü Etkili İlaçlama,adanada Dezenfekte Firmaları, Adanada Bakteri Temizliği Yapan Firmalar, Adanada İlaçmlama Firmaları, Adanada Temizlik Firmaları, Adanada Nano Gümüş İle Temizlik,adanada Nano Clear Ag Plus Dezen

Bilir Dezenfekte HakkındaBİLİR DEZENFEKTE olarak hastanelerde, acil, ameliyathane, yoğun bakım, yeni doğan ünitelerinde, hasta yatan servislerde, kullanılan antibakteriyel  perdeler ile hasta yatak odalarında kullanılan seperatör perdelere antibakteriyellik kazandırmak için kullanılmakta olan kimyasal ürünlerin  etkenlikleri  yıkamalarla azalmakta, özelliklerini kaybetmekte, bakteri üretmeye başlamaktadırlar. Bu perdelerin etkinlik süreleri belirsizdir. Hastane-hasta  hijyeni açısından sürekli kontrol edilmeleri gerekir. Antibakteriyel özelliğini kaybeden perdeler de atılmaktadır.  Hastane hijyenine önem veren sağlık kuruluşlarının iş yükü ve harcamaları artmaktadır. 

Yıkamalardan sonra  perdelerin  NanoClearAG-Plus ile spreylenmesi,  perdelere çok kuvvetli  antibakteriyel özellik kazandıracak, perdeler  bakterileri  ve  havada uçusan ve çevredeki mikroorganizmaları da kendisine çekerek yok edecektir.

NEDEN   NanoClearAG-Plus ?

NanoClearAG-Plus,   Nano Teknoloji Laboratuarlarında geliştirilmiş,    Avrupa Birliği Standartlarına göre üretilmiş,  çok özel formüllü,  patentli nano gümüş solüsyonu ihtiva eder.   Sağlık Bakanlığı’ndan alınan Tip2 (hastanelerde dahil olmak üzere kamu, özel ve endüstriyel alanlarda hava, yüzey, materyal, ekipman ve mobilyanın dezenfeksiyonu için kullanılan dezenfektan ürünü ) “Biyosidal Ürün Ruhsatnamesi “ ne sahiptir.

Nano gümüş;

 • Herhangi bir maddenin yüzeyinde kaplı olduğunda, yüzey alanı birkaç milyon kat  artarak, çok güçlü antibakteriyel etki sağlar. Mutasyona uğramış veya uğramamış, bilinen 650 patojeni çok kısa bir sürede öldürdüğü raporlanan nano gümüş, bu nedenle tıp çevrelerinde doğal antibiyotik olarak nitelendirilmektedir. virüs ve bakterilerin metabolizmalarını bozduğundan, herhangi bir savunma ve bağışıklık sistemi geliştirme imkânları bulunmamaktadır
 •  Gram pozitif, gram negatif, zarflı, zarfsız bakterileri yok etmesi, güçlü ve geniş spektrumlu olması, etkinliğinin hemen başlayarak artarak ve olabildiğince uzun sürmesi nedeniyle yüksek düzeyde dezenfektan sınıfına girer. Çok güçlü antibakteriyel etkisi ile virüslerin bulaşmasına engel olur. (kızamık, grip, boğmaca, menenjit, kabakulak, zatürre, zona  gibi….)
 • Nano gümüş herhangi bir şekilde kimyasal reaksiyona girmediği için, şekli bozulmamakta,  işlevindeki süreklilik devam etmekte, bu nedenle sisteme sürekli gümüş ilavesi gerekmemektedir.  
 • Sisleme ile uygulandığı tüm yüzeylere yapışan milyarlarca nano gümüş iyonları, çok defa yıkanıp yerlerinden sökülene kadar bakteri, virüs ve mikropları yok eder, üremelerini durdurur. (Yaklaşık 3 ay)
 • NanoClearAG, özel formülü sayesinde, adeta bir mikro organizma mıknatısı etkisi yaratarak, civardaki ve havada asılı kalan mikroorganizmaları, küf sporlarını da kendine  çekip yok eder.
 • Kullanıldığı alanlarda; ayak, ter, küf, rutubet gibi organik kökenli kokuları yok ettiği tespit edilmiştir.
 • Kokusuzdur. Leke yapmaz. Yüzeyler korozif ve aşındırıcı etkisi yoktur.
 • NanoClearAG-Plus, alkol, amonyak, antibiyotik ve triklozan veya başka zararlı  bir kimyasal içermez.  İnsan sağlığına, hayvanlara ve bitkilere zarar vermediği, alerji yaratmadığı belgelenmiştir.

NanoClearAG Plus yerel yönetmelikler ve 67/548/EEC uyarınca tehlikeli olarak sınıflandırılmamıştır,  biosidal  ruhsatnamesinde, spesifik bir antidotu ve RİSK İBARESİ yoktur.

UYGULAMA

 • Perdeler yıkandıktan sonra uygulama yapılır.
 • 3 ayda bir hijyen kontrolü yapılarak, test sonucunda normallerin üstünde bakteri çıkan perdelere  uygulama tekrarlanarak antibakteriyel alan sürekli hale getirilir.   

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  Adana da iyiki varsınız Bilir hijyen dezenfekte

 • 5/5

  Adana da iyiki varsınız Bilir hijyen dezenfekte

 • 5/5

  Adana da iyiki varsınız Bilir hijyen dezenfekte

 • 5/5

  Adana da iyiki varsınız Bilir hijyen dezenfekte

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00